Ideą naszego salonu wyposażenia wnętrz jest stworzenie prawdziwego miasta designu, w którym klient, nawet najbardziej wymagający, znajdzie coś dla siebie. Gwarantuje to jedna z największych w kraju ekspozycji wnętrz. CeramCity Lux Home to projekt stworzony przez ludzi z pasją, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych trendów w obszarze wykończenia i wyposażenia wnętrz

W słowach "miasto designu" nie ma przesady. Odwiedzając nasz sklep w Krakowie, zagłębiasz się w labirynt dzielnic, uliczek oraz malowniczych kamienic, wewnątrz których znajdują się stylowe i nowoczesne aranżacje, salon łazienek i komfortowe, unikalne wyposażenie wnętrz, m.in. sufity podwieszane, płytki czy ceramika.

Na prawie 2. tysiącach metrów kwadratowych powierzchni przygotowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz. Zaaranżowaliśmy je tak, by były inspiracją oraz podpowiedzią nowoczesnych rozwiązań w domu. Pośród nich są zarówno te stylowe i klasyczne, jak i naprawdę niezwykłe loftowe przestrzenie.

Zaprezentowane wzornictwo jest unikatowe. Spędziliśmy wiele czasu, aby wyselekcjonować najlepszych producentów i wybrać najciekawsze oraz niespotykane gdzie indziej produkty. W ten sposób chcemy, aby domy naszych klientów były niepowtarzalne.

Obok nowości stawiamy również na znane marki. Klienci znajdą u nas ich bogatą ofertę na:
- płytki ceramiczne,
- płyty wielkoformatowe,
- armaturę kuchenną i baterie łazienkowe,
- akcesoria łazienkowe,
- umywalki i toalety,
- wanny i kabiny prysznicowe,
- grzejniki łazienkowe i kaloryfery,
- meble,
- oświetlenie - także łazienkowe,
- tapety na ścianę (w tym także łazienkowe i zewnętrzne)
- wykładziny,
- sufity napinane,
- ogrzewanie podłogowe,
- odpływy liniowe
- odpływy wannowe i umywalkowe
- spa, sauny, jacuzzi.

Naszą misją jest zadowolony klient, dlatego w naszym salonie wnętrz pokazujemy najlepsze gatunkowo produkty, najświeższe pomysły projektantów z całego świata, dbamy o atrakcyjne ceny, a pomocą służą doświadczeni i kreatywni doradcy handlowi. Służymy pomocą w tworzeniu aranżacji, zrealizujemy każde zamówienie oraz koordynujemy inwestycje od jej rozpoczęcia aż do zakończenia.

Kochamy to co robimy i wkładamy w to maximum zaangażowania. Nasz zespół jest zawsze gotowy, by służyć Ci pomocą.